Producenci suplementów aminokwasowych

Aminokwasy rozgałęzione odgrywają bardzo ważną rolę w organizmie człowieka, natomiast szczególne znaczenie mają w przypadku sportowców. Z tego względu osoby prowadzące aktywny tryb życia nierzadko decydują się na ich suplementację. Aminokwasy znajdują się w ofercie wielu producentów, dlatego przed zakupem należy sprawdzić, z czyjej oferty warto skorzystać.

Najlepszą ocenę uzyskały suplementy aminokwasowe firmy Trec Nutrition. Szeroka oferta tego przedsiębiorstwa sprawiła, że szybko zyskało ono ogromną popularność w wielu krajach. Osobom zainteresowanym zakupem aminokwasów tej marki warto polecić przede wszystkim taki preparat jak BCAA G-Force. To połączenie równych porcji trzech ważnych dla człowieka aminokwasów rozgałęzionych, wzbogacone o dużą dawkę glutaminy.

Kolejnym producentem oferującym bardzo dobre suplementy aminokwasowe jest Scivation. Aminokwasy rozgałęzione stanowią jeden z najważniejszych elementów w ofercie tej firmy. Na uwagę zasługuje w szczególności Xtend. To suplement zawierający pięć aminokwasów, które mają ogromny wpływ na stan organizmu obciążonego dużym wysiłkiem fizycznym.

W rankingu producentów suplementów z aminokwasami znalazła się również firma Scitec Nutrition. To przedsiębiorstwo amerykańskie, które obecnie prowadzi sprzedaż swoich produktów w wielu krajach, między innymi w Polsce. Bardzo dobrym preparatem tej marki jest BCAA Xpress. To połączenie trzech najważniejszych dla człowieka aminokwasów rozgałęzionych w postaci łatwo rozpuszczalnego proszku.