Producenci boosterów treningowych

Boostery treningowe to suplementy diety, których zadaniem jest przygotowanie organizmu do intensywnego wysiłku fizycznego bądź ułatwienie mu regeneracji po zakończeniu treningu. Boostery stosowane są przez wielu sportowców, dlatego zajmują istotne miejsce w ofercie firm produkujących suplementy diety dla osób aktywnych. Warto zatem dowiedzieć się, które preparaty najlepiej wybrać.

Spośród produktów tej kategorii najlepsze okazały się produkty firmy VPX Sports. To przedsiębiorstwo stawiające na innowacyjne rozwiązania, które jest zaliczane do najbardziej renomowanych producentów odżywek i suplementów diety dla sportowców. W ofercie firmy bardzo ważne miejsce zajmują właśnie boostery przedtreningowe, wśród których należy wymienić Redline White Heat.

 

Kolejne miejsce w rankingu najlepszych boosterów treningowych zajmują produkty marki Universal. Firma ta jest bardzo dobrze znana sportowcom, ponieważ oferuje szeroki wybór preparatów, między innymi gainerów, aminokwasów, kompleksów witamin i minerałów oraz suplementów wspomagających regenerację. Bardzo dobrym boosterem przedtrenigowym tej marki jest Skock Therapy.

Trzecie miejsce w rankingu należy do firmy Ultimate Nutrition. To przedsiębiorstwo amerykańskie, które kieruje swoją ofertę przede wszystkim do sportowców, którzy wybrali sporty wyczynowe i siłowe. Najlepszym boosterem tej marki jest Horse Power X, czyli preparat do stosowania przed treningami, w składzie którego znajdują się między innymi beta-alanina oraz monohydrat kreatyny.