Producenci suplementów z kreatyną

Kreatyna to suplement diety, po który sięga wielu sportowców. Wynika to przede wszystkim z faktu, że kreatyna skutecznie wspomaga budowę masy mięśniowej, a jednocześnie jest bezpieczna dla organizmu człowieka. Osiągniecie zamierzonych rezultatów wymaga jednak zastosowania właściwych preparatów. Warto zatem wiedzieć, którzy producenci oferują najlepsze kreatyny.

W przypadku preparatów zawierających kreatynę pierwsze miejsce w rankingu należy do firmy Universal. To firma, której nie trzeba przedstawiać sportowcom, ponieważ oferowane przez nią suplementy zyskały dużą popularność. Osobom zainteresowanym zakupem kreatyny tej firmy można polecić przede wszystkim preparat Storm. W jego składzie znajduje się aż 6 form kreatyny, a dodatkowo składniki ułatwiające jej wchłanianie.

Drugie miejsce zajęła firma Trec Nutrition. To przedsiębiorstwo, którego historia związana jest przede wszystkim ze Stanami Zjednoczonymi, jednak obecnie produkty tej marki znane są w wielu krajach, szczególnie Europy Środkowej oraz Wschodniej. Bardzo dobrym suplementem tej firmy jest CM3, czyli preparat zawierający jabłczan kreatyny.

Na trzecim miejscu w rankingu producentów suplementów zawierających kreatynę znalazła się firma Scitec Nutrition. Amerykańskie przedsiębiorstwo oferuje szeroki wybór odżywek i suplementów dla sportowców dyscyplin siłowych. Osobom zdecydowanym na stosowanie kreatyny można polecić w szczególności Bing Bang 2.0, który w swoim składzie zawiera kilka form kreatyny oraz dodatkowe substancje.